از کارگردان هنری الکس روبین ، نمایشنامه سمپر فی ، که به معنای "همیشه وفادار است" ، پیرو کال (جی کورتنی) ، یک افسر پلیس کتاب که او همچنین یک مخزن تفنگداران دریایی است ، به همراه گروه نزدیک خود دوستان دوران کودکی - جاگر (فین ویترواک) ، شیر (Beau Knapp) و گلوله برفی (آرتورو کاسترو). وقتی برادر نیمه جوان بی پروا کال ، صدف (نات وولف) درگیری در راه مبارزه با محکومیت شدید به زندان منجر می شود ، وفاداری کال را به خطر می اندازد و همه چیز را فدای خانواده می کند.

در طی این مصاحبه تلفنی 1 به یک با Collider ، جی کورتنی ، بازیگر Aussie ، درباره اینکه چرا می خواهد بخشی از این پروژه باشد ، صحبت کرد ، چگونه Semper Fi با برخی از مواردی که احساس می کرد واقعا نزدیک او هستند ، صحبت می کند ، زمان سرگرم کننده آنها. نیواورلئان ، آنچه همبازی ستارگان نات وولف به پویا و چالش برانگیزترین روز شلیک خود داده است. وی همچنین در مورد فیلمبرداری دنباله Suicide Squad ، واکنش او به خواندن فیلمنامه و اینکه کارگردانی جیمز گان در این پروژه به چه صورت است صحبت کرد.

jai-courtney-مصاحبه-semper-fi-خودکشی-تیم

تصویر از طریق Lionsgate

Collider: در این فیلم ، شما یک ذخیره کننده نیروی دریایی دریایی بازی می کنید که یک افسر پلیس نیز هست ، برادر پویا است ، این گروه از دوستان در مرکز همه چیز هستند ، و شما باید در نیواورلئان عکس بگیرید. آیا شما همه اینها را می دانید ، وارد آن می شوید؟ آیا این چیزی بود که شما را به سمت این پروژه جلب کرد؟

JAI CURTNEY: بله ، به یک معنا. این موضوع با برخی از مواردی که احساس می کند واقعاً نزدیک من هستند ، سروکار دارد. بزرگترین دوستان من در دنیا پسرهایی هستند که من حدود 20 سال به آنها را می شناسم ، و به کشف رابطه ای می پردازم که چیزی بود که من واقعاً جالب دیدم ، فقط به دلیل مبارزاتی که بین این بچه ها و افراد حفر می شود. وفاداری که باعث می شود آنها را به بررسی بین خود بپردازند. و با چیزهای دیگر ، مانند پوشیدن یک زن و شوهر از لباس ، چیزی است که ، به نوعی ، من با آن غریبه نیستم ، اما این جهانی بی نظیر بود ، به شکلی که با آن برخورد کرد ، و من نداشتم. قبلاً در آن فضا بوده است من همیشه اینها را به عنوان فرصتهای جالب برای به تصویر کشیدن واقعی و سخت کوش آمریکایی ها و افرادی که شجاعت زیادی نسبت به خودم دارند ، می دانم. بنابراین ، همیشه یک وظیفه در این امر وجود دارد ، سعی کنید کاری انجام دهید که واقعاً معتبر باشد و به آن خدمات ارائه دهید. من همیشه از این چالش استقبال می كنم ، و راهنمایی زیادی می گیرد و به فیلمنامه ها و داستان پردازی های بسیار خوبی نیاز دارد و اینكه بتوانید به مدیر و لحن آن اعتماد داشته باشید. احساس کردم ازدواج با این عناصر درست است ، در این فضا ، و ایجاد یک پیچ و تاب و واقعاً جالب توجه و عملی که در این مجموعه قرار داشت ، چیزی جالب و هیجان انگیز بود. البته این روابط به آن وابسته است. این واقعاً کلید بود. اگر با آن بچه ها و نه فقط بین شخصیت نات و خودم وارد آن برادری نشوید ، واقعاً آنها را نمی فهمید یا نمی بینید که مایل به رفتن برای یکدیگر هستند. بنابراین ، ساختن این نکته مهم بود و من می دانستم که اگر به درستی عمل کنیم ، مخاطبان با این داستان سوار می شوند و این بسیار سرگرم کننده خواهد بود.

به نظر می رسد ، اگر می خواهید مطالبی مانند این را انجام دهید که شدت خاصی از آن برخوردار است ، تیراندازی در مکانی مانند نیواورلئان تعادل عالی برای آن است.

CURTNEY: بله ، بود. ما به آن احتیاج داشتیم کاملاً عجیب و غریب بود زیرا در اوستیت نیویورک قرار دارد و در مرحله پیش تولید مکان ما تا دیر تصمیم نگرفته است ، صادقانه بگویم ، و این فقط به این دلیل است که کارها با پیمایش و بودجه کار می کند و قادر به ایجاد لجستیک هستیم. فیلم با هم. این آسان نبود. همه چیز تنظیم نشده بود و فقط در جای خود قرار گرفت. کار سختی زیادی کشید و بسیاری از آن واقعاً به سیم رسید. اما پس از آن ، نیواورلئان جایی بود که بیشترین حس را ایجاد کرد ، و من هیجان زده شدم. من قبلاً چند فیلم در آنجا ساخته ام و بازگشت به من همیشه زمان خوبی است. این یک زمینه بزرگ برای این گروه بود ، و آنچه برای دستیابی به آن نیاز داشتیم زیرا این فقط یک شهر بزرگ ، مهمان نواز است. شما می توانید در آنجا سرگرمی زیادی داشته باشید و کمی دردسر پیدا کنید ، و همه اینها برای ایجاد رابطه بین ما و آن حس رفاقت لازم بود. من فکر می کنم که کمک کرد ، مطمئناً. نمی توانم تصور کنم که در هر جای دیگری تیراندازی کنم.

semper-fi-jai-courtney-nat-wolff

تصویر از طریق Lionsgate

بیش از یکبار اتفاقات بین این برادران واقعاً شدید و گرم می شود. چه شد که نات وولف داشته باشد که با آن بازی کند؟ تجربه حضور او به عنوان شریک صحنه چگونه بود؟

CURTNEY: من فکر می کنم نات یک بازیگر فوق العاده با استعداد است. حتی وقتی که الان فیلم را می بینم ، و در طول یک سال گذشته ، چند بار اتفاق افتاده است ، که من آن را دیده ام ، کارهای او فقط ذهن من را می لرزد. من واقعاً خوش شانس هستم که او را داشتم. من فکر می کنم او من را به عنوان بازیگر بهتری در فیلم ساخته و من نیز به این کار افتخار می کنم. بنابراین ، من به خاطر آن احساس مسئولیت می کنم. من فکر می کنم او فقط غریزه شگفت انگیز پیدا کرده است و او واقعاً واقعی آن را حفظ می کند. او می خواهد آنجا باشد ، و او بسیار حاضر است. او یک شریک صحنه بسیار سخاوتمندانه است ، و ارزشش را می بیند

آیا فیلم مستقیماً پس از آخرین فیلم انتخاب می شود یا این احساس را خواهیم داشت که مدتی گذشت؟

CURTNEY: شما فقط باید صبر کنید و ببینید. شما جزئیات خیلی زیادی از من دریافت می کنید. من قصد دارم خودم را در یک دقیقه به دردسر بیاندازم. شما فقط باید آن را بررسی کنید. من آن مرد هستم که صحبت و گفتگو را ادامه می دهم ، و پس از آن من پایان لعنتی فیلم را منفجر خواهم کرد.

Semper Fi هم اکنون در سینما ، تقاضا و دیجیتال است.

دانلود فیلم جوکر 2019 ، ,یک ,  ,واقعاً ,فیلم ,فقط ,، و ,است ، ,می کنم ,semper fi ,می کندمنبع

"سنگ های قیمتی درست": ادی پترسون ، جدی هیل و دیوید گوردون گرین در سری HBO

بررسی Spoiler 'Joker': آیا جوآکین ققنوس سزاوار اسکار است یا اینکه ما خیلی دیوانه هستیم؟

«جوکر» رکورد جدید اکتبر را با 93.5 میلیون ثبت کرد

خنده شوخی فقط درست است

بررسی

"جوکر" علیرغم اختلاف نظر ، در باکس آفیس قوت می گیرد

دانلود فیلم جوکر 2019

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبریزگردی سخن شب طراحی وب سایت،سئو و بهینه سازیسایت بازار کفش ایمنی englandguide اینجا همه چی هست storekade2 دنیای از خوشمزه ها نسیم کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. شرکت نظافتی رسام پاک