از خالق / تهیه‌کننده اجرایی / نویسنده / کارگردان دنی دنی مک‌برید ، تهیه کننده / کارگردان اجرایی جدی هیل و تهیه کننده / کارگردان اجرایی دیوید گوردون گرین ، سریال کمدی HBO The Righteous Gemstones (قبلاً برای یک فصل دوم انتخاب شده است) داستان یک جهان را روایت می کند- خانواده مشهور تلویزیون تلویزیونی که به همان اندازه با حرص و آز و انحراف رواج دارند و این کار را با کارهای خیرخواهانه انجام می دهند. و با توجه به اینکه متکدیان به دنبال تضعیف شهرت فرزند ارشد جسی Gemstone (مک برید) هستند ، پدرسالار الی (جان گودمن) قصد دارد تا امپراتوری خانواده را گسترش دهد می تواند به خطر بیفتد.

در حالی که در بخش HBO در انجمن مطبوعاتی انجمن منتقدین تلویزیون ، Collider این فرصت را پیدا کرد که با جودی هیل بنشیند ، به گفتگو بپردازد ، دیوید گوردون گرین و بازیگر نقش بازیگر ادی پترسون (که نقش دختر سنگ های قیمتی ، جودی) را در مورد جذابیت نمایش مانند "صالحین" نشان می دهد. سنگهای قیمتی ، چرا جودی جواهرات سنگی "مانند یک قو لعنتی" است ، امکانات بی پایان با طنز ، تقسیم وظایف به عنوان کارگردان ، چرا این تیم خلاق در طول سال ها در پروژه های مختلفی به هم چسبیده است ، بزرگترین چالش تولید با این نمایش و اینکه آیا جودی فکر می کند می تواند تجارت خانوادگی را به عهده بگیرد.

the-Right-gemstones-edi-patterson-01

تصویر از طریق HBO

Collider: به نظر می رسد این نمایش بسیار جالب مضحک است. آیا بخشی از جذابیت انجام چنین کاری بود؟

EDI PATTERSON: بله ، کاملا. بنابراین ، من معاون اصلی را با این احمق ها انجام دادم ، و سپس دنی [مکبرید] و من بعد از اینکه ما با آن کار تمام شد ، دو چیز نوشتم. و جایی در وسط آن ، او شروع به فکر کردن در مورد جواهرات سنگین درست کرد. حتی در آن زمان ، او به بازی خواهر خود با من اشاره کرد. حتی قبل از این چیزی بود ، من دوست داشتم ، "بله ، من هر چه هست و هر زمان که هستم وارد آن هستم."

وقتی فهمیدید که جودی جواهرات سنگ کیست ، واکنش شما چه بود؟ چه چیزی راجع به او دوست داشتید ، و به عنوان چالش های کاوش در مورد او چه دیدید؟

PATTERSON: من فکر می کنم بسیار جالب است که او بسیار ناامید است ، اما او واقعاً تلاش می کند. من دوست دارم که او واقعاً چیزی را بخواهد ، از طریق آن ناامیدی بسیار ، و متوقف نمی شود. و دوست دارم که او از ریل خاموش باشد و کمی وحشی باشد و افراد را کمی دیوانه وار کند.

جودی هیل: او مانند یک قو لعنتی است.

پاترسون: باشه ، من این کار را خواهم کرد.

جودی و دیوید ، شما بچه ها را دیدید ، تا آنجا که امکانات این جهان وجود دارد؟ آیا وقتی خانواده ای مثل این احساس می کنند احساس می کردند طنز بی پایان وجود دارد؟

هیل: شما گفتن یک خانواده درست است. کل اتفاقات کلیسایی مگا مطمئناً پس زمینه است ، اما این کمدی از آنجا ناشی می شود که همه این شخصیت ها در کنار هم باشند ، و این گروه بزرگ همه و روابط بین شخصیت ها. برای من جالب ترین چیز بود زیرا من قبلاً هرگز با چنین گروه بزرگی کار نکرده ام.

DAVID GORDON GREEN: ایده این است که ، با ایجاد یک نمایش خانوادگی ، قابل اعتماد باشد. من چند هفته پیش در جشن تولد 50 سالگی عروسی پدر و مادرم ، در دالاس ، تگزاس ، جایی که بزرگ شدم ، خانه بودم. من سه خواهر دارم و یکی از خواهرانم به من خبر داد که من مورد علاقه مادرم نیستم. او این خبر سخت را به من می داد و این واقعیت که فکر می کردم خنده دار است ، به او توهین کرد. او از این موضوع ناراحت بود - زیرا هرگز محبوب نمی شد. بنابراین ، فقط به شیوه کودکانه فکر کنید که چگونه به عنوان افراد بالغ ، بلافاصله به آن سوق داده می شوید ، و در عین حال بسیار غمناک و خنده دار است.

PATTERSON: شما یک کودک در کنار خواهر و برادرهای خود هستید.

سنگهای قضایی-درست-سنگهای قیمتی-edi-patterson-danny-mcbride

تصویر از طریق HBO

GREEN: و من دوست داشتم ، اگر الان مورد علاقه من نباشم ، دفعه بعد که مادرم را می بینم خواهم بود. من باید بفهمم که چگونه به بالا برگردم.

پاترسون: من دوست دارم او مورد اهانت و صدمه دیده باشد که شما آن را منفجر کردید.

GREEN: با او در بالا ، ما باید او را به پایین. اینگونه نگاه می کنم که وقتی جودی دوست دارد ، "صورت من را نیز بکشید!" مثل این است که "چه مشکلی با این افراد وجود ندارد؟"

ادی ، آیا پیدا کردن صدای شما همیشه کار سختی است ، و در بین چنین افراد با استعدادی کار می کنید ، و همه شما خیلی متفاوت هستید ، به خصوص وقتی که در حال بداهه سازی و بازی هستید؟

PATTERSON: راستش ، تمام سفر من با این عزیزها - جودی ، دیوید و دنی - جادویی بوده است که احساس می کرد منظور آن بوده است. من فوراً احساس کردم ، "اوه ، گه ، این بچه ها برادران من هستند." من آنها را می گیرم ، و آنها مرا می گیرند. من هرگز احساس نکردم که پیدا کردن صدای من با آنها دشوار است. احساس می کنم می توانم اجازه دهم صدای من پاره شود ، و آنها آن را دریافت می کنند ، که بزرگترین هدیه در زندگی من است.

هیل: موافقم کار با ادی همیشه کار بسیار آسانی است ، اما او به همین راحتی است که کمک می کند. هر وقت خط می زد ، واقعاً من را می خنداند. من به آنجا می روم زیرا من می خواهم ، و نه به این دلیل که احساس می کند مانند ما باید باشد.

همه اعضای این خانواده آنقدر جالب هستند که می خواهید بدانید که آنها وقتی آنها را نمی بینیم ، چه نوع مجنون هایی را انجام می دهند.

GREEN: هر کس که ظاهر می شود ، حتی شخصیت هایی که زیر نظر چیزها هستند ، شما می خواهید تعداد بیشتری از آنها را ببینید.

PATTERSON: از آنجا که این افراد بسیار جالب و ناقص و عجیب و جالب هستند ، شما فقط می توانید آنها را تماشا کنید.

دانلود فیلم جوکر 2019 ، ,  ,جودی ,کار ,یک ,patterson ,، و ,است ، ,می کند ,است که ,احساس می ,کننده کارگردان اجرایی ,تهیه کننده کارگردانمنبع

"سنگ های قیمتی درست": ادی پترسون ، جدی هیل و دیوید گوردون گرین در سری HBO

بررسی Spoiler 'Joker': آیا جوآکین ققنوس سزاوار اسکار است یا اینکه ما خیلی دیوانه هستیم؟

«جوکر» رکورد جدید اکتبر را با 93.5 میلیون ثبت کرد

خنده شوخی فقط درست است

بررسی

"جوکر" علیرغم اختلاف نظر ، در باکس آفیس قوت می گیرد

دانلود فیلم جوکر 2019

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

مرجع خرید فالوور واقعی اجناس فوق العاده فروش درب اتوماتیک شیشه ای به صورت مستقیم تخفیف دونی تخفیف ویژه فقط برای امروز وبلاگ ماندگار jasa seo indonesia اموزشی روانشناسی کاربردی و مفید همه چی موجوده