اسپویلرهای اصلی برای Joker در زیر مشاهده می کنید.

در حالی که جوکر به عنوان یک مستقل ، نسخه کاملاً جداگانه از شرور DC Comics تیتراژ گرفته می شد ، فیلم نسبت به سایر شخصیت های معروف DC یعنی بروس وین ، افشاگری های تعجب آور می کند. اما با توجه به ابهامی که فیلم به پایان می رسد ، آیا ما می توانیم این افشاگری ها را به عنوان واقعیت در نظر بگیریم؟ بازیگر برت کالن ، که در فیلم رکورددار توماس وین بازی می کند ، بینش خاصی دارد.

جوکر داستان مرد تنهایی و روحی روانی به نام آرتور فلک (Joaquin Phoenix) را نشان می دهد که آرام آرام به رفتارهای نگران کننده تر و خشونت آمیز تر می پردازد ، تا اینکه سرانجام سرپرست جوکر را به دست گرفت و خشونت هرج و مرج را در سراسر خیابانهای شهر گاتهام با یک عمل خشونت آمیز علنی: وی میزبان تلویزیون موری فرانکلین (رابرت دنیرو) را به صورت زنده پخش می کند و می کشد.

جوکر-جواکین-ققنوس-فرانسه-کانرو

تصویر از طریق برادران وارنر.

کلید مارپیچ آرتور اطلاعات جدیدی است که او از مادرش پنی (Frances Conroy) که با او زندگی می کند ، می آموزد. آرتور متوجه می شود نامه ای که پنی به توماس وین نوشت ، ادعا کرد که وین پدر واقعی آرتور است. وقتی آرتور خود در مورد این اطلاعات مقابله می کند ، ادعا می کند که او برای توماس وین ، "یک مرد مهربان" کار کرده است ، و این دو رابطه داشتند. اما هنگامی که او آرتور داشت ، توماس - یک شخصیت عمومی با آرمانهای ی - برای پنهان کردن مشروعیت پدر بودن خود قدم برداشت.

در نهایت آرتور با توماس روبرو می شود ، که می گوید پنی دروغ می گوید. او ادعا می کند که او یک زن ناپایدار ذهنی است که بر او تثبیت شده است ، و او پدر آرتور نیست. سپس آرتور سوابق پزشکی مادرش را در Arkham Asylum ردیابی می کند ، و می گوید که وی به عنوان کودک رها شده و توسط پنی به دنیا آمده است ، که دوست پسر بدجنسی به خودش و آرتور آسیب رساند و باعث ترومای شدیدی شد. سوابق همچنین ادعا می كنند كه پنی از روان پریشی و دروغ گویی رنج می برد - اگرچه پنی بعداً ادعا كرد كه توماس این پرونده ها را جعل كرده تا حقیقت فرزند نامشروع خود را پنهان كند.

جوکر فیلمی است که از بین بردن خط بین داستان و واقعیت لذت می برد ، زیرا بعداً می آموزیم که رابطه ای که قبلاً شاهد آن بودیم که آرتور با همسایه خود سوفی (زازی بیتز) درگیر شد و همه در ذهن او بود. علاوه بر این ، صحنه آخر فیلم کل فیلم را زیر سؤال می برد ، زیرا این احتمال را فراهم می کند که ما به سادگی شاهد یک "شوخی طولانی" بوده ایم که جوکر در حین محبوس بودن در Arkham Asylum به یک متخصص بهداشت روان گفته است. اگر بخواهید یک داستان مبدا "انتخاب چندگانه" است.

جوکر-توماس-وین

تصویر از طریق برادران وارنر.

پس چه چیزی واقعی است و چه چیزی نیست؟ آیا جوکر واقعاً برادر بتمن است؟ کالن با THR صحبت کرد و فاش کرد که وقتی صحنه تقابل بزرگ حمام خود را با ققنوس بازی کرد ، او آن را بازی کرد انگار توماس وین در واقع پدر آرتور است:

من وقتی پیچیدگی را خواندم بسیار تعجب کردم. من به تاد رفتم و از او پرسیدم ، "آیا ما اینگونه بازی می کنیم که فکر می کنم این را بازی می کنیم؟" تاد در پاسخ گفت: "دلیل قانع کننده ای که جوکر می تواند از بتمن خیلی متنفر باشد چیست؟" کودکی نامشروع که هیچ کاری از خانواده وین دریافت نکرد ، انگیزه بسیار قانع کننده ای برای نفرت شخصیت او است. این فیلم هنگامی که می بینید که ش در حال مبارزه است ، احساس Arthur را برای شما رقم می زند. و او گفت ، "برو توما وین را ببین ، او به ما کمک می کند. او مرد خوبی است.

در واقع ، کالن می گوید که این ایده را می گیرد که توماس وین زندگی جبران ناپذیری را پس از بارداری خراب می کند:

من از تاد پرسیدم چگونه توماس وین مادر آرتور را می شناسد. پشت پرده این بود که مادر آرتور در توماس برای توماس کار کرده بود ، و او یک زن زیبایی بود که توماس به آن جذب شد و این منجر به یک رابطه جسمی شد. بعداً در زندگی ، او در مؤسسات ذهنی داخل و خارج است. و از نظر من ، توماس وین او را آنجا گذاشت.

چیزی که من درباره فیلم دوست دارم این است که مربوط به افراد واقعی با تقصیرهای واقعی است که اشتباه می کنند. برخی از آنها به صورت محافظت انجام می شود ، مانند بیرون راندن آرتور و مادرش از تصویر. "

جوکر-بروس وین

مطمئناً این انگیزه جوکر را برای تبدیل شدن به قوس بتمن در هر زمان که بروس وین جوان سرانجام شنل و گاو را تحریک نمی کند ، می بخشد و این یک افزودنی جالب برای تکرارهای مختلف داستان منشا جوکر است که در رسانه های مختلف گفته شده است. با فیلم Dark Knight ، کریستوفر نولان ، فیلمساز ، تصمیم گرفت که خاستگاه جوکر را به صورت رمز و راز در راز نگه دارد ، همیشه در حال تغییر است. اما جوکر نوعی پادزهر آن ایده است ، زیرا پیچ و تاب بزرگ یک ارتباط بسیار واقعی و ماندگار بین دو شخصیت کمیک نمادین را نشان می دهد.

یا شاید اینگونه نباشد. در حالی که کالن مطمئناً معتقد است که آرتور برادر نیمه بروس است ، فیلیپس درد و رنج زیادی می کند تا مطمئن شود مخاطب تمام اطلاعاتی را که می دهد سؤال می کند ، و خود فیلم به طور قطعی از یک طرف پایین نمی آید. بنابراین ، دقیقاً مانند Joker در The Killing Joke ، به مخاطبان پاسخ چند گزینه ای داده می شود. شما می توانید باور کنید که آرتور واقعاً برادر نیمه بروس وین است و بنابراین اکنون دلیلی دارد که تا آخر عمر از او متنفر باشد ، یا می توانید باور کنید که پنی دیوانه است ، و آرتور / جوکر فقط معتقد است که برادر بتمن است. در هر صورت ، دلقک شاهزاده جرم هیچ طرفداری از Baby Bruce نیست ، و اگر دنباله ای واقعاً حاصل شود ، پویایی جالب برای نمایش بازی خواهد بود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد جوکر ، شکست ما در مورد این پایان را بررسی کنید ، که به همین ترتیب پاسخ های بزرگ را در دست مخاطب می گذارد.برای دانلود فیلم جوکر با لینک مستقیم میتوانید از سایت زیر استفاده کنید.

Click here

دانلود فیلم جوکر 2019 ، ,جوکر ,آرتور ,  ,وین ,توماس ,می کند ,است که ,توماس وین ,است ، ,، و ,طریق برادران وارنرمنبع

"سنگ های قیمتی درست": ادی پترسون ، جدی هیل و دیوید گوردون گرین در سری HBO

بررسی Spoiler 'Joker': آیا جوآکین ققنوس سزاوار اسکار است یا اینکه ما خیلی دیوانه هستیم؟

«جوکر» رکورد جدید اکتبر را با 93.5 میلیون ثبت کرد

خنده شوخی فقط درست است

بررسی

"جوکر" علیرغم اختلاف نظر ، در باکس آفیس قوت می گیرد

دانلود فیلم جوکر 2019

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

نمایندگی وستینگهاوس و جنرال الکتریک و ویرپول معرفی کالا خرید پارکت ارزان قیمت همه چی موجوده فرکتال هنر قصه شب خرید و فروش سیگار الکتریکی مجله ترس و دلهره خوشبختی6 تخفیف ویژه